Готуємо вегетаріанське на кулінарних курсах

Нещодавно у вінницькому центрі Міжнародного товариства свідомості Крішни почали діяти курси вегетаріанської кулінарії. По суботах о 13:00 усі зацікавлені в отриманні нових навичок — незалежно від релігійних та інших переконань — можуть завітати на заняття, які проводить Садхусева прабху та його сім’я.

Заняття на кухні Крішни

Часом у необізнаних складається думка, що вегетаріанські страви — це пісні каші та овочеві салати, які готуються так просто, що вчитись немає чому. Але це враження повністю розвіюється, якщо Ви хоч раз скуштуєте страви традиційної недільної учти.

Соковиті самоси, різнобарвні сабджі, пряні супи, гарячі пурі та чапаті, неземна халава, солодкі кульки та інші витвори кулінарного мистецтва… Смак цих страв, як і шаноблива атмосфера їх роздавання і вживання, запам’ятовується надовго — для багатьох вони стали своєрідним символом Руху Харе Крішна, а заодно й першим поштовхом, щоб знову і знову навідуватись до храму. Усі секрети приготування цих чарівностей відкривають учням суботньої школи.

За один урок зазвичай розглядаються 3-4 страви, що складають повноцінний обід. Рецепти ведичної кулінарії, що беруться за основу, дієтичними зазвичай не назвеш: у них традиційно присутня значна кількість спецій. Але не варто особливо цим перейматися: спеції беруться у стриманих кількостях, з поправкою на європейські смакові звички.

Спеції

Під час заняття усі присутні мають змогу долучитись до приготування кожної страви, зробити нотатки щодо рецептів, поставити всі питання, що виникають в процесі, та отримати відповіді від Садхусеви прабху та його сім’ї — відданих з багаторічним кулінарним стажем.

У кінці, коли міні-учта вже готова та запропонована Господу, настає один з найприємніших моментів — куштування отриманого прасаду разом всією групою та вчителями. Інколи виходить настільки смачно, що на вогник заходять навіть гості з-за кородону :) Не вірите? Саме так нещодавно було з мінським гуртом «Гауранга», учасники якого дуже тепло відгукувалися про кулінарні традиції вінницької общини взагалі і про суботні кулінарні курси зокрема.

Бажаючі можуть взяти приготовані страви з собою та пригостити ними рідних і близьких та водночас  поділитися з ними милістю Крішни.

Отож, усі,  кого приваблюють незвичайні аромати, котрі щонеділі линуть з храмової кухні, хто полюбляє готувати смачну та здорову їжу, бажає здивувати себе та оточуючих кулінарними вміннями, запрошуються на суботні заняття (до речі, отримати уявлення про їх атмосферу допоможе невеличкий альбом фотографій). І не забудьте запросити своїх друзів :)

Ще трохи — і готове!

Важливе зауваження: на урок з собою слід взяти фартух, косинку для волосся та змінне чисте взуття (капці).
Навчання відбувається безкоштовно для усіх охочих, проте організатори будуть дуже вдячні, якщо Ви відшкодуєте свою частину витрат на продукти (які складають у середньому 40 гривень на людину).
Попередній запис за телефонами: (067) 926-61-97, (093) 930-50-63

Рецепти страв, яким вчать готувати на заняттях курсів, читайте у розділі «Рецепти»

Опубликовать

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus

6 Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВНИМАНИЕ! Чтобы оставить запись, сложите два числа ниже и впишите ответ в окошко! Так мы поймем, что вы не робот. :-)

Сколько будет 2 да 10 ?
Please leave these two fields as-is: